Krakowski terminarz halowy 14-19.11

Kolejną edycję kalendarzyka ligowego w siatkówce i koszykówce wzbogacają startujące w tym tygodniu rozgrywki akademickich mistrzostw Małopolski.
Poza tym jest tutaj rozkład meczów z lig centralnych z całej Małopolski oraz lig wojewódzkich z okolic Krakowa. Terminarz obejmuje siatkówkę żeńską i męską oraz koszykówkę męską.

PIĄTEK, 14 LISTOPADA
Młoda Orlen Liga
g. 16: Polski Cukier Muszynianka – Impel Wrocław; hala Gimnazjum w Starym Sączu ul. Daszyńskiego 23
IV liga siatkarek
g. 19: Valkiria Kraków – Setbol Oświęcim; hala ZSOS nr 2 os. Teatralne 35

SOBOTA, 15 LISTOPADA
I liga siatkarek
g. 16: Ekstrim Gorlice – Jastrzębie Borynia PLKS Pszczyna; hala OSiR ul. Sportowa 9
II liga koszykarzy
g. 17: Wisła Kraków – Stalma AZS UMCS Lublin; hala ul. Reymonta 22
II liga siatkarek
g. 16: Poprad Stary Sącz – Sokół Zator; hala ul. Daszyńskiego 23
g. 18: Kampus Wielicki – Tomasovia Tomaszów Lub.; hala Kampusu ul. Piłsudskiego 105

II liga siatkarzy
g. 15.30: Contimax MOSiR Bochnia – Błękitni Ropczyce; hala MOSiR ul. Poniatowskiego 32
g. 18: MKS Andrychów – Karpaty Krosno; hala im. Tadeusza Szlagora ul. 1 maja 4
III liga siatkarek
g. 14.30: Wisła Kraków – Dalin Myślenice; hala ul. Reymonta 22
g. 17: Maraton Krzeszowice – Podkarpacie Bobowa; hala ul. Długa 22
g. 17.45: AZS AWF Kraków – MKS Andrychów; hala al. Jana Pawła II 78
III liga siatkarzy
g. 16: Hutnik II Dobry Wynik Kraków – Grunwald Chełmek; hala III LO os. Wysokie 6
IV liga siatkarek
g. 17: Salos II Staniątki – UKS Gminy Brzeszcze; hala ZS im. Jana Pawła II w Niepołomicach ul. 3 maja 2a

NIEDZIELA, 16 LISTOPADA
III liga koszykarzy
g. 16: AZS Politechnika Krakowska – Regis Wieliczka; hala PK ul. Kamienna 17

PONIEDZIAŁEK, 17 LISTOPADA
Orlen Liga
g. 18: Polski Cukier Muszynianka – Impel Wrocław; hala „Muszyna” Rynek 13
Akademickie Mistrzostwa Małopolski siatkarzy
g. 20.30: Akademia Górniczo Hutnicza – Krakowska Akademia; hala ul. Piastowska 26a

WTOREK, 18 LISTOPADA
Akademickie Mistrzostwa Małopolski koszykarzy
g. 18.45: Akademia Górniczo-Hutnicza – Uniwersytet Pedagogiczny; hala ul. Piastowska 26a
g. 21.15: Politechnika Krakowska – Collegium Medicum UJ; hala ul. Kamienna 17

ŚRODA, 19 LISTOPADA
Krispol 1. liga siatkarzy
g. 19: AGH AZS Kraków – Camper Wyszków; hala AGH ul. Piastowska 26a
g. 19: Kęczanin Kęty – Espadon Morze Szczecin; hala OSiR os. Nad Sołą 29
Akademickie Mistrzostwa Małopolski siatkarzy
g. 20.30: PWSZ Tarnów – Collegium Medicum UJ; hala PWSZ ul. Mickiewicza 8

Komentowanie zablokowane.