Krakowski terminarz halowy 16-22.1

Prezentujemy kalendarzyk meczów siatkarskich i koszykarskich, zarówno ligowych, jak – wchodzących w fazę ćwierćfinałów – akademickich mistrzostw Małopolski.
Terminarz obejmuje siatkówkę żeńską i męską oraz koszykówkę męską.

PIĄTEK, 16 STYCZNIA
III liga siatkarek
g. 17: Dalin Myślenice – Salos Staniątki; hala widowiskowo-sportowa ul. Zdrojowa 9
g. 17.45: AZS AWF Kraków – Jedynka Tarnów; hala AWF al. Jana Pawła II 78

SOBOTA, 17 STYCZNIA
I liga siatkarek
g. 16: Ekstrim Gorlice – SMS Szczyrk; hala OSiR ul. Sportowa 9
Krispol Liga
g. 18: Kęczanin Kęty – AGH AZS Kraków; hala OSiR os. Nad Sołą 29
II liga siatkarek
g. 18: AGH Kraków – MKS SAN-Pajda Jarosław; hala AGH ul. Piastowska 26a
g. 19: Sokół Zator – Kampus Wielicki; hala ZSO ul. Kongresowa 11
II liga siatkarzy
g. 17: Kłos Olkusz – Contimax MOSiR Bochnia; hala MOSiR ul. Wiejska 1

II liga koszykarzy
g. 18: Wisła Kraków – Księżak Łowicz; hala ul. Reymonta 22
III liga koszykarzy
g. 17: AZS Politechnika Krakowska – Skawa Wadowice; hala PK ul. Kamienna 17
III liga siatkarek
g. 12.30: Salos Kraków – Salos Staniątki; hala ZSOI nr 3 ul. Strąkowa 3a
IV liga siatkarek
g. 17: Valkiria Kraków – Grunwald Chełmek; hala ZSOS 2 os. Teatralne 35 (start imprezy z oprawą DJ-a o g. 16)

NIEDZIELA, 18 STYCZNIA
Młoda Orlen Liga
g. 16: Polski Cukier Muszynianka – Chemik Police; hala Zespołu Szkół, Barcice 66
III liga koszykarzy
g. 14: Wisła II Kraków – Cracovia 1906; hala ul. Reymonta 22
g. 16.30: AZS PK – Limblach Limanowa; hala ul. Kamienna 17
IV liga siatkarzy
g. 16: Dalin Myślenice – GSKS Laskowa; hala ul. Zdrojowa 9

PONIEDZIAŁEK, 19 STYCZNIA
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarek
g. 18.30: PWSZ Tarnów – Uniwersytet Pedagogiczny; hala PWSZ ul. Mickiewicza 8

WTOREK, 20 STYCZNIA
AMM siatkarek
g. 18: Uniwersytet Rolniczy – AGH; hala UR ul. 29 listopada 58
g. 18.30: Politechnika Krakowska – Akademia Wychowania Fizycznego; hala ul. Kamienna 17
AMM siatkarzy
g. 19.30: UR – Uniwersytet Jagielloński; hala ul. 29 listopada 58
AMM koszykarzy
g. 17.45: AWF – PWSZ Tarnów; hala al. Jana Pawła II 78
g. 18.45: AGH – UR; hala ul. Piastowska 26a
g. 20: PK – UJ; hala ul. Kamienna 17

ŚRODA, 21 STYCZNIA
AMM koszykarzy
g. 19.30: CM UJ – Uniwersytet Ekonomiczny; hala CM ul. Badurskiego 19

CZWARTEK, 22 STYCZNIA
AMM siatkarek
g. 21: AGH – UR; hala ul. Piastowska 26a
AMM siatkarzy
g. 18.45: UR – UJ; hala 29 listopada 58

Komentowanie zablokowane.