Krakowski terminarz halowy 19-26.3

Prezentujemy kalendarzyk tygodnia, w którym zapadną rozstrzygnięcia w II lidze oraz akademickich mistrzostwach Małopolski. Jest też sporo ciekawych meczów w innych rozgrywkach.
Kalendarzyk obejmuje siatkówkę żeńską i męską oraz koszykówkę męską.

CZWARTEK, 19 MARCA
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarzy
g. 18.30: PK – UP; hala ul. Kamienna 17

PIĄTEK, 20 MARCA
III liga siatkarek
g. 20.15: Salos Kraków – Kęczanin Kęty; hala ZSOI nr 3 ul. Strąkowa 3a
III liga siatkarzy
g. 20: Hutnik Dobry Wynik II Kraków – Iskierka Krzyż Tarnów; hala os. Wysokie 6

Turniej ćwierćfinałowy mistrzostw Polski młodzików w siatkówce
Andrychów, hala Gimnazjum nr 1 im. Polskich Noblistów ul. Daszyńskiego 14 (mecze na dwóch sektorach równolegle)
g. 11: MKS Andrychów – STS Skarżysko-Kamienna (gr. A); ULKS Chobrzany – Serbinów Biała Podlaska (gr. B)
g. 17: Błękitni Ropczyce – Skarżysko (A); Serbinów – Metro Warszawa (B)

SOBOTA, 21 MARCA
Orlen Liga
g. 17: Polski Cukier Muszynianka – Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza; hala „Muszyna” Rynek 13
Krispol Liga
g. 17: Kęczanin Kęty – Ślepsk Suwałki; hala OSiR os. Nad Sołą 29
g. 18: AGH AZS Kraków – Stal AZS PWSZ Nysa; hala AGH ul. Piastowska 26a
II liga koszykarzy
g. 15: AZS AGH Alstom Kraków – Asseco II Gdynia; hala ul. Piastowska 26a
g. 15.30: Wisła Kraków – Noteć Inowrocław; hala ul. Reymonta 22

II liga siatkarzy
g. 17: MKS Andrychów – TSV Cellfast Sanok; hala im. Tadeusza Szlagora ul. 1 maja 4
II liga siatkarek
g. 18: Grupa Azoty PWSZ Tarnów – AGH Kraków; hala PWSZ ul. Mickiewicza 8
III liga siatkarek
g. 15.30: Dalin Myślenice – Wisła Kraków; hala SP nr 3 ul. Pardyaka 26
g. 16: AZS AWF Kraków – Skawa Wadowice; hala AWF al. Jana Pawła II 78

Turniej ćwierćfinałowy mistrzostw Polski młodzików w siatkówce
Andrychów, hala Gimnazjum nr 1 im. Polskich Noblistów ul. Daszyńskiego 14 (mecze na dwóch sektorach równolegle)
g. 10: Andrychów – Błękitni (A); Chobrzany – Serbinów (B)
g. 15 – o 5. miejsce: 3. lokata z gr. A – 3. lokata z gr. B
g. 17.30: 1. A – 2. B; 1. B – 2. A

NIEDZIELA, 22 MARCA
Orlen Liga
g. 17: Polski Cukier Muszynianka – Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza; hala „Muszyna” Rynek 13
II liga koszykarzy
g. 18.30: Wisła Kraków – Asseco II Gdynia; hala ul. Reymonta 22
II liga siatkarzy
g. 17: MKS Andrychów – TSV Cellfast Sanok; hala im. Tadeusza Szlagora ul. 1 maja 4

Turniej ćwierćfinałowy mistrzostw Polski młodzików w siatkówce
Andrychów, hala Gimnazjum nr 1 im. Polskich Noblistów ul. Daszyńskiego 14 (mecze na dwóch sektorach równolegle)
g. 11: 1. A – 1. B; 2. A – 2. B

PONIEDZIAŁEK, 23 MARCA
Finał akademickich mistrzostw Małopolski siatkarek (o różnych kwestiach związanych z finałami piszemy TUTAJ)
g. 18.30 – o 1. miejsce: Akademia Górniczo-Hutnicza – PWSZ Tarnów; hala AGH ul. Piastowska 26a
g. 18.30 – o 5. miejsce: Uniwersytet Pedagogiczny – Uniwersytet Rolniczy; hala ul. Piastowska 26a
g. 19.30 – o 3. miejsce: Akademia Wychowania Fizycznego – Uniwersytet Jagielloński; hala AWF al. Jana Pawła II 78

Finał akademickich mistrzostw Małopolski siatkarzy (o różnych kwestiach związanych z finałami piszemy TUTAJ)
g. 20 – o 1. miejsce: Akademia Górniczo-Hutnicza – Uniwersytet Ekonomiczny; hala AGH ul. Piastowska 26a
g. 20 – o 5. miejsce: Uniwersytet Rolniczy – Politechnika Krakowska; hala AGH ul. Piastowska 26a
g. 20.30* – o 3. miejsce: Akademia Wychowania Fizycznego – Uniwersytet Jagielloński; hala AWF al. Jana Pawła II 78
* mecz może rozpocząć się z pewnym opóźnieniem, uzależnionym od długości trwania meczu siatkarek: AWF – UJ

WTOREK, 24 MARCA
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarzy
g. 19.15: Uniwersytet Ekonomiczny – Akademia Wychowania Fizycznego; hala UEK ul. Rakowicka 27

ŚRODA, 25 MARCA
III liga siatkarek
g. 19.30: AZS AWF Kraków – Sandecja Nowy Sącz; hala al. Jana Pawła II 78
AMM siatkarek
g. 19 – o 9. miejsce: Krakowska Akademia – Collegium Medicum UJ; hala SP nr 31 ul. Prusa 18
g. 20 – o 7. miejsce: Politechnika Krakowska – Uniwersytet Ekonomiczny; hala PK ul. Kamienna 17

CZWARTEK, 26 MARCA
III liga siatkarek
g. 19.40: Salos Kraków – Jedynka Tarnów; hala SP 27 ul. Podedworze 16
AMM siatkarek
g. 19.30 – o 9. miejsce: CM UJ – KA; hala CM ul. Badurskiego 19

Komentowanie zablokowane.