Krakowski terminarz halowy 21-27.11

Najbliższy tydzień najbardziej z dotychczasowych obfituje w mecze siatkówki i koszykówki. Zaplanowano je codziennie, od piątku do czwartku.
Poniżej znajduje się rozkład meczów z lig centralnych z całej Małopolski oraz lig wojewódzkich z okolic Krakowa, a także akademickich mistrzostw Małopolski. Terminarz obejmuje siatkówkę żeńską i męską oraz koszykówkę męską.

PIĄTEK, 21 LISTOPADA
II liga siatkarzy
g. 19: Hutnik Kraków – Contimax MOSiR Bochnia; hala III LO os Wysokie 6
III liga koszykarzy
g. 20: Wisła II Kraków – AZS PŚ Galeria Echo Kielce; hala ul. Reymonta 22

SOBOTA, 22 LISTOPADA
Krispol Liga
g. 18: KPS Siedlce – AGH AZS Kraków (transmisja na żywo w TVP Sport i na sport.tvp.pl od g. 17.50)
Puchar Polski siatkarek
g. 19: Ekstrim Gorlice – Karpaty Krosno; hala OSiR ul. Sportowa 9
II liga siatkarek
g. 17: Bronowianka Kraków – Kampus Wielicki; hala ul. Zarzecze 124
g. 18: AGH Kraków – Poprad Stary Sącz; hala AGH ul. Piastowska 26a
g. 18: PKCh PWSZ Tarnów – MKS SAN-Pajda Jarosław; hala PWSZ ul. Mickiewicza 8

II liga koszykarzy
g. 17.30: AZS AGH Alstom Kraków – MKS Skierniewice; hala ul. Piastowska 26a
III liga siatkarek
g. 13.30: Dalin Myślenice – Maraton Krzeszowice; hala widowiskowo-sportowa ul. Zdrojowa 9
g. 14: Salos Staniątki – Dwójka Krynica; hala ZS w Niepołomicach ul. 3 maja 2a
IV liga siatkarek
g. 15: Valkiria Kraków – Ogniwo Piwniczna; hala ZSOI nr 5 os. Słoneczne 12
IV liga siatkarzy
g. 16: Dalin Myślenice – Aktywni Łopuszna; hala ul. Zdrojowa 9

NIEDZIELA, 23 LISTOPADA
III liga koszykarzy
g. 15: Cracovia 1906 – Politechnika Kraków; hala Korony ul. Kalwaryjska 9-15
g. 16: Regis Wieliczka – MUKS 1811 Unia Tarnów; hala gimnazjum ul. Piłsudskiego 20

PONIEDZIAŁEK, 24 LISTOPADA
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarek
g. 18.30: PWSZ Tarnów – Krakowska Akademia; hala ul. Mickiewicza 8
AMM siatkarzy
g. 21.30: Akademia Górniczo-Hutnicza – Uniwersytet Pedagogiczny; hala ul. Piastowska 26a
AMM koszykarzy
g. 19.30: Collegium Medicum UJ – Akademia Górniczo-Hutnicza; hala CM UJ ul. Badurskiego 19
20.15: PWSZ Tarnów – Uniwersytet Pedagogiczny; hala ul. Mickiewicza 8

WTOREK, 25 LISTOPADA
AMM siatkarek
19.30: Akademia Wychowania Fizycznego – Uniwersytet Rolniczy; hala AWF al. Jana Pawła II 78
AMM koszykarzy
g. 21: Uniwersytet Rolniczy – Krakowska Akademia; hala UR al. 29 listopada 58

ŚRODA, 26 LISTOPADA
Puchar Polski siatkarzy
g. 19: AGH AZS Kraków – Avia Świdnik; hala ul. Piastowska 26a
I liga siatkarek
g. 18: Ekstrim Gorlice – Budowlani Toruń; hala ul. Sportowa 9
III liga siatkarek
g. 19: Maraton Krzeszowice – Salos Kraków; hala ul. Długa 22
AMM siatkarek
g. 19.30: Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie – Krakowska Akademia; hala UEK ul. Rakowicka 27
AMM siatkarzy
g. 19.30: Akademia Wychowania Fizycznego – Akademia Górniczo-Hutnicza; hala al. Jana Pawła II 78
g. 20.10: Uniwersytet Ekonomiczny – Politechnika Krakowska; hala ul. Rakowicka 27

CZWARTEK, 27 LISTOPADA
AMM siatkarek
g. 19.30: Uniwersytet Pedagogiczny – Akademia Górniczo-Hutnicza; hala UP os. Stalowe 17
AMM siatkarzy
g. 21: Collegium Medicum – Uniwersytet Ekonomiczny; hala ul. Badurskiego 19

Komentowanie zablokowane.