Krakowski terminarz halowy 23-26.4

Ostatnią kwietniową odsłonę kalendarzyka zdominuje w dni powszednie żeńska siatkówka, a w weekend – kilka odmian męskiej koszykówki.

CZWARTEK, 23 kwietnia
Orlen Liga
g. 20: Polski Cukier Muszynianka – Atom Trefl Sopot; hala „Muszyna” Rynek 13 (transmisja na żywo w Polsacie Sport)

PIĄTEK, 24 KWIETNIA
Turniej półfinałowy akademickich mistrzostw Polski koszykarzy
Kraków; obiekty Akademii Górniczo-Hutniczej, ul. Piastowska 26a (wszystkie mecze 4×8 minut, w hali A gra grupa B, w hali B gra grupa A)
g. 9.30: Politechnika Świętokrzyska Kielce – Politechnika Krakowska (hala A – większa); AWF Kraków – UEK (hala B – węższa)
g. 11.30: PK – AGH (A); Uniwersytet Jagielloński – Uniwersytet Rzeszowski (B)
g. 15: Uniwersytet Medyczny Lublin – AGH (A); UEK – UMCS Lublin (B)
g. 16.30: Collegium Medicum UJ – PŚK (A); UJ – AWF (B)
g. 18: CM – UML (A); URz – UMCS (B)

Turniej półfinałowy mistrzostw Polski młodzików U-14 w koszykówce
Kraków, hala treningowa Wisły, ul. Reymonta 22
g. 16: Zastal Zielona Góra – SKK Siedlce
g. 18.15: Wisła Kraków – UKS De La Salle Gdańsk

SOBOTA, 25 KWIETNIA
II liga koszykarzy
g. 12.30: AZS AGH Alstom Kraków – Noteć Inowrocław; hala AGH ul. Piastowska 26a

Turniej półfinałowy akademickich mistrzostw Polski koszykarzy
Kraków; obiekty Akademii Górniczo-Hutniczej, ul. Piastowska 26a (wszystkie mecze 4×8 minut, w hali A gra grupa B, w hali B gra grupa A)
g. 9.30: Collegium Medicum – Politechnika Krakowska (hala A – większa); Uniwersytet Jagielloński – UEK (hala B – węższa)
g. 14.30: UJ – UMCS Lublin (B)
g. 15: AGH – CM (A);
g. 16: AWF Kraków – Uniwersytet Rzeszowski (B)
g. 16.30: Politechnika Świętokrzyska Kielce – Uniwersytet Medyczny Lublin (A)
g. 18: AWF – UMCS (B)
g. 18.30: PK – UML (A)
g. 19.30: UEK – URz (B)
g. 20: AGH – PŚK (A)

Turniej półfinałowy mistrzostw Polski młodzików U-14 w koszykówce
Kraków, hala treningowa Wisły, ul. Reymonta 22
godz. 15: SKK Siedlce – UKS De La Salle Gdańsk
godz. 17.15: Wisła Kraków – Zastal Zielona Góra

NIEDZIELA, 26 KWIETNIA
II liga koszykarzy
g. 18: Wisła Kraków – AZS UMK Consus PBDI Toruń; hala ul. Reymonta 22

Turniej półfinałowy akademickich mistrzostw Polski koszykarzy
Kraków; obiekty Akademii Górniczo-Hutniczej, ul. Piastowska 26a (wszystkie mecze 4×8 minut, w hali A gra grupa B, w hali B gra grupa A)
g. 9 – półfinały: 1. gr. B – 2. gr. A (hala A – większa); 1. gr. A – 2 gr. B (hala B – węższa)
g. 10.30 – o 7. miejsce (B)
g. 11 – o 3. miejsce (A)
g. 12 – o 5. miejsce (B)
g. 12.30 – o 1. miejsce (A)

Turniej półfinałowy mistrzostw Polski młodzików U-14 w koszykówce
Kraków, hala treningowa Wisły, ul. Reymonta 22
g. 10: UKS De La Salle Gdańsk – Zastal Zielona Góra
g. 12.15: SKK Siedlce – Wisła Kraków

Komentowanie zablokowane.