Krakowski terminarz halowy 28.11-4.12

Prezentujemy rozkład spotkań z przełomu listopada i grudnia lig siatkarskich i koszykarskich oraz coraz mocniej rozkręcających się rozgrywek akademickich.
Poniżej znajduje się rozkład meczów z lig centralnych z całej Małopolski oraz lig wojewódzkich z okolic Krakowa, a także akademickich mistrzostw Małopolski. Terminarz obejmuje siatkówkę żeńską i męską oraz koszykówkę męską.

W trakcie sobotniego spotkania siatkarzy AGH AZS Kraków ze Ślepskiem Suwałki odbędzie się kwesta, a po zakończeniu – licytacja dla wsparcia akcji zbiórki pieniędzy na specjalistyczną terapię w USA Tomasza Strząbały, cierpiącego na nowotwór układu krwionośnego II trenera Vive Tauron Kielce. Na ten cel przekazany zostanie również przychód z biletów.
W czasie licytacji będzie można zdobyć piłki z autografami, koszulki AGH AZS, vouchery na zabiegi w Osteoklinice znanego fizjoterapeuty sportowego, Wojciecha Dubaja, a także wyjście razem ze środkowym akademików, Patrykiem Akalą, na pizzę do mieszczącej się na obiektach Wawelu pizzerii „Tanti”.

PIĄTEK, 28 LISTOPADA
Młoda Orlen Liga
g. 18.30: Polski Cukier Muszynianka – Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza; hala gimnazjum w Starym Sączu ul. Daszyńskiego 23

SOBOTA, 29 LISTOPADA
Orlen Liga
g. 14.45: Polski Cukier Muszynianka – Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza; hala „Muszyna” Rynek 13 (transmisja w Polsat Sport i Polsat Sport HD)
Krispol Liga
g. 17: Kęczanin Kęty – KPS Siedlce; hala OSiR os. Nad Sołą 29
g. 18: AGH AZS Kraków – Ślepsk Suwałki; hala AGH ul. Piastowska 26a

II liga siatkarek
g. 16: Poprad Stary Sącz – Tomasovia Tomaszów Lub.; hala gimnazjum ul. Daszyńskiego 23
g. 18: Orzeł Zator – AGH Kraków; hala ZSO ul. Kongresowa 11
g. 18: Kampus Wielicki – Grupa Azoty PWSZ Tarnów; hala Kampusu ul. Piłsudskiego 105
II liga siatkarzy
g. 15.30: Contimax MOSiR Bochnia – Wisłok Strzyżów; hala MOSiR ul. Poniatowskiego 32
g. 18: MKS Andrychów – Hutnik Kraków; hala im. Tadeusza Szlagora ul. 1 maja 4

III liga siatkarek
g. 17.45: AZS AWF Kraków – Iskry Grybów; hala AWF al. Jana Pawła II 78
g. 19: Salos Kraków – Wisła Kraków; hala ZSOI nr 3 ul. Strąkowa 3a
III liga siatkarzy
g. 17: Hutnik II Dobry Wynik – Wolania Wola Dębińska; hala III LO os. Wysokie 6
IV liga siatkarek
g. 17: Salos II Staniątki – Setbol Oświęcim; hala ZS im. Jana Pawła II w Niepołomicach ul. 3 maja 2a

NIEDZIELA, 30 LISTOPADA
II liga siatkarzy
g. 16: Kłos Olkusz – Karpaty Krosno; hala MOSiR ul. Wiejska 1
III liga koszykarzy
g. 13: AZS Politechnika Krakowska – Wisła II Kraków; hala PK ul. Kamienna 17

PONIEDZIAŁEK, 1 GRUDNIA
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarek
g. 19: Krakowska Akademia – Akademia Wychowania Fizycznego, hala ul. Prusa 18
AMM koszykarzy
g. 19.15: Uniwersytet Pedagogiczny – Collegium Medicum UJ; hala UR ul. 29 listopada 58

WTOREK, 2 GRUDNIA
AMM siatkarek
g. 21: Akademia Górniczo-Hutnicza – CM UJ; hala ul. Piastowska 26a
AMM siatkarzy
g. 18.30: Politechnika Krakowska – PWSZ Tarnów; hala PK ul. Kamienna 17
AMM koszykarzy
g. 19: KA – AWF; hala ul. Prusa 18
g. 19.45: PK – PWSZ Tarnów; hala ul. Kamienna 17
g. 20.45: Uniwersytet Rolniczy – Uniwersytet Jagielloński; hala ul. 29 listopada 58

ŚRODA, 3 GRUDNIA
Puchar Polski koszykarzy
g. 19.30: AZS AGH Alstom Kraków – SKK Siedlce; hala ul. Piastowska 26a
g. 20: Wisła Kraków – Rosa II Radom; hala ul. Reymonta 22
AMM siatkarek
g. 19: Uniwersytet Ekonomiczny – PWSZ Tarnów; hala UEK ul. Rakowicka 27
AMM siatkarzy
g. 19.30: AWF – KA; hala al. Jana Pawła II 78
g. 20: UEK – Uniwersytet Rolniczy; hala ul. Rakowicka 27

CZWARTEK, 4 GRUDNIA
AMM siatkarek
g. 18.30: Politechnika Krakowska – Uniwersytet Jagielloński; hala ul. Kamienna 17
g. 19.30: CM UJ – Uniwersytet Pedagogiczny; hala ul. Badurskiego 19
AMM siatkarzy
g. 18.30: PK – CM UJ; hala ul. Kamienna 17
AMM koszykarzy
g. 19.30: UEK – AWF; hala ul. Rakowicka 27

Komentowanie zablokowane.