Krakowski terminarz halowy 5-11.3

W pierwszej marcowej edycji kalendarzyka startuje play off w II ligach siatkówki, odbywają się też ważne turnieje młodzieżowe oraz wiele innych ciekawych meczów.
Kalendarzyk obejmuje siatkówkę żeńską i męską oraz koszykówkę męską.

CZWARTEK, 5 MARCA
Turniej ćwierćfinałowy mistrzostw Polski kadetek w siatkówce
Nowy Sącz, hala II LO ul. Żeromskiego 16
g. 15: Sandecja Nowy Sącz – Developres SkyRes Rzeszów (gr. A); 40 minut po zakończeniu poprzedniego meczu: Piątka Sandomierz – Szóstka Biała Podlaska (gr. B).

Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarek
g. 19.15: Uniwersytet Pedagogiczny – Uniwersytet Ekonomiczny; hala UP os. Stalowe 17

PIĄTEK, 6 MARCA
Turniej ćwierćfinałowy mistrzostw Polski kadetek w siatkówce
Nowy Sącz, hala II LO ul. Żeromskiego 16
g. 10: Sandecja – Gala Skarżysko Kamienna (A); 40 minut po zakończeniu: Piątka – Sparta Warszawa (B)
g. 15: Developres – Gala (A); 40 minut po zakończeniu: Szóstka – Sparta (B)

Turniej finałowy mistrzostw Małopolski juniorów U-18 w koszykówce
Wieliczka, hala gimnazjum ul. Piłsudskiego 20
g. 17: Regis Wieliczka – AZS PK Korona Kraków
g. 19.30: Wisła Kraków – Niwa Oświęcim

SOBOTA, 7 MARCA
Puchar Polski siatkarek
g. 17: Polski Cukier Muszynianka – Budowlani Łódź; hala „Muszyna” Rynek 13
II liga siatkarzy
g. 18: Hutnik Kraków – MCKiS Jaworzno; hala III LO os. Wysokie 6
II liga siatkarek
g. 18: Bronowianka Kraków – Tomasovia Tomaszów Lub.; hala ul. Zarzecze 124

Turniej ćwierćfinałowy mistrzostw Polski kadetek w siatkówce
Nowy Sącz, hala ul. Żeromskiego 16
g. 10: mecz o 5. miejsce
g. 15: 1. miejsce gr. A – 2. miejsce gr. B; 40 minut po zakończeniu: 2. A – 1. B

Turniej finałowy mistrzostw Małopolski juniorów U-18 w koszykówce
Wieliczka, hala ul. Piłsudskiego 20
g. 14.30: Korona – Niwa
g. 17: Regis – Wisła.

NIEDZIELA, 8 MARCA
Krispol Liga
g. 13.30: Ślepsk Suwałki – AGH AZS Kraków (transmisja telewizyjna „na żywo” w TVP Regionalnej od g. 13.15)
II liga siatkarzy
g. 11: Hutnik – MCKiS; hala os. Wysokie 6
II liga siatkarek
g. 16: Bronowianka – Tomasovia; hala ul. Zarzecze 124
III liga koszykarzy
g. 14: AZS Politechnika Krakowska – AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce; hala ul. Kamienna 17

Turniej ćwierćfinałowy mistrzostw Polski kadetek w siatkówce
Nowy Sącz, hala ul. Żeromskiego 16
g. 10: 2. A – 2. B
40 minut po zakończeniu: 1. A – 1. B

Turniej finałowy mistrzostw Małopolski juniorów U-18 w koszykówce
Wieliczka, hala ul. Piłsudskiego 20
g. 10: Wisła – Korona
g. 12.30: Regis – Niwa.

PONIEDZIAŁEK, 9 MARCA
AMM siatkarzy
g. 20.30: Akademia Górniczo-Hutnicza – Uniwersytet Jagielloński; hala AGH ul. Piastowska 26a (zaplanowano dwa mecze, jeden po drugim)

WTOREK, 10 MARCA
AMM koszykarzy
g. 20.45: Uniwersytet Rolniczy – Politechnika Krakowska; hala UR ul. 29 listopada 58

ŚRODA, 11 MARCA
AMM siatkarek
g. 19.30: Akademia Wychowania Fizycznego – Akademia Górniczo-Hutnicza; hala AWF al. Jana Pawła II 78
AMM koszykarzy
g. 20.30: Collegium Medicum UJ – PWSZ Tarnów; hala CM ul. Badurskiego 19

Komentowanie zablokowane.