Krakowski terminarz halowy 6-12.12

Prezentujemy rozkład grudniowych spotkań lig siatkarskich i koszykarskich oraz kulminacji fazy grupowej rozgrywek akademickich.
Poniżej znajduje się rozkład meczów z lig centralnych z całej Małopolski oraz lig wojewódzkich z okolic Krakowa, a także akademickich mistrzostw Małopolski. Terminarz obejmuje siatkówkę żeńską i męską oraz koszykówkę męską.

SOBOTA, 6 GRUDNIA
Krispol Liga
g. 16: Kęczanin Kety – Stal PWSZ Nysa; hala OSiR os. Nad Sołą 29 (transmisja w TVP Sport i na sport.tvp.pl od g. 15.50)
g. 18: AZS AGH Kraków – Krispol Września; hala AGH ul. Piastowska 26a
I liga siatkarek
g. 16: Ekstrim Gorlice – KS Murowana Goślina; hala OSiR ul. Sportowa 9
II liga koszykarzy
g. 20: Wisła Kraków – AZS AGH Alstom Kraków; hala ul. Reymonta 22 (zapowiedź TUTAJ)

II liga siatkarek
g. 17: Bronowianka Kraków – Poprad Stary Sącz; hala ul. Zarzecze 124
g. 18: Sokół Zator – Tomasovia Tomasz Lub.; hala ZSO ul. Kongresowa 11
g. 18: Grupa Azoty PWSZ Tarnów – Szóstka Mielec; hala PWSZ ul. Mickiewicza 8
g. 19: Kampus Wielicki – MKS SAN-Pajda Jarosław; hala Kampusu ul. Piłsudskiego 105
II liga siatkarzy
g. 16: Contimax MOSiR Bochnia – MCKiS Jaworzno; hala MOSiR ul. Poniatowskiego 32
g. 17: Kłos Olkusz – Błękitni Ropczyce; hala MOSiR ul. Wiejska 1
g. 18: MKS Andrychów – Wisłok Strzyżów; hala im. Tadeusza Szlagora ul. 1 maja 4

III liga koszykarzy
g. 17.30: Wisła II Kraków – MUKS 1811 Unia Tarnów; hala ul. Reymonta 22
III liga siatkarek
g. 18.30: Salos Kraków – Podkarpacie Bobowa; hala ZSOI nr 3 ul. Strąkowa 3a
IV liga siatkarzy
g. 18: Dalin Myślenice – Sokół Tuchów; hala widowiskowo-sportowa ul. Zdrojowa 9

NIEDZIELA, 7 GRUDNIA
III liga siatkarek
g. 10.30: Salos Staniątki – Wisła Kraków; hala ZS im. Jana Pawła II w Niepołomicach ul. 3 maja 2a
III liga koszykarzy
g. 15: Cracovia 1906 – Skawa Wadowice; hala Korony ul. Kalwaryjska 9-15
g. 16: Regis Wieliczka – Niwa Oświęcim; hala gimnazjum ul. Piłsudskiego 20

PONIEDZIAŁEK, 8 GRUDNIA
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarek
g. 18.30: PWSZ Tarnów – AZS AWF Kraków; hala ul. Mickiewicza 8
g. 19: Krakowska Akademia – Uniwersytet Rolniczy; hala SP nr 31 ul. Prusa 18
AMM siatkarzy
g. 20.30: KA – Uniwersytet Jagielloński; hala ul. Prusa 18
AMM koszykarzy
g. 19.15: Uniwersytet Pedagogiczny – Politechnika Krakowska; hala UR al. 29 listopada 58

WTOREK, 9 GRUDNIA
III liga siatkarek
g. 18: Wisła Kraków – Poprad II Stary Sącz; hala ul. Reymonta 22
AMM siatkarek
g. 19.30: Collegium Medicum UJ – UJ; hala ul. Badurskiego 9
g. 19.30: Akademia Wychowania Fizycznego – Uniwersytet Ekonomiczny; hala al. Jana Pawła II 78
AMM siatkarzy
g. 21: UP – Akademia Wychowania Fizycznego; hala os. Stalowe 17
AMM koszykarzy
g. 18.45: AGH – PK; hala ul. Piastowska 26a
g. 19: KA – UJ; hala ul. Prusa 18
g. 21: UR – Uniwersytet Ekonomiczny; hala al. 29 listopada 58

ŚRODA, 10 GRUDNIA
AMM siatkarzy
g. 18.30: PWSZ T. – UEK; hala ul. Mickiewicza 8
g. 19.30: AWF – UJ; hala al. Jana Pawła II 78
AMM koszykarzy
g. 19.30: CM UJ – PWSZ T.; hala ul. Badurskiego 9

CZWARTEK, 11 GRUDNIA
AMM siatkarek
g. 18.30: PK – UP; hala ul. Kamienna 17
g. 19: UR – UEK; hala al. 29 listopada 58
AMM siatkarzy
g. 17.30: UR – PK; hala al. 29 listopada 58
AMM koszykarzy
g. 20.15: PWSZ T. – UP; hala ul. Mickiewicza 8

Komentowanie zablokowane.