Krakowski terminarz halowy 6-8.2

Prezentujemy kalendarzyk z weekendu zdominowanego przez juniorskie finały wojewódzkie w siatkówce oraz finisz sezonu zasadniczego II ligi koszykarzy.
Znajdują się tu imprezy w siatkówce żeńskiej i męskiej oraz w koszykówce męskiej. Poza meczami mistrzowskimi odbędzie się ciekawy turniej towarzyski w Lubniu.

PIĄTEK, 6 LUTEGO
Orlen Liga
g. 18: Polski Cukier Muszynianka – Atom Trefl Sopot; hala „Muszyna” Rynek 13 (transmisja tv w Polsat Sport)

Turniej finałowy mistrzostw Małopolski juniorek w siatkówce
Wieliczka, hala Kampusu Wielickiego (boiska na dwóch sektorach), ul. Piłsudskiego 105
g. 12: MKS MOS Wieliczka – Kęczanin Kęty (gr. A), Poprad Stary Sącz – Jedynka Tarnów (gr. B)
g. 17.30: Sandecja Nowy Sącz – Kęczanin (A), Wisła Kraków – Jedynka (B)

Turniej finałowy mistrzostw Małopolski juniorów w siatkówce
Bobowa, hala ZS nr 1, ul. Bohaterów Bobowej 6
g. 12: LKS Bobowa – GKPS Gorlice (gr. F1)
g. 14: Kęczanin Kęty – Dalin Myślenice (gr. F2)
g. 17: Wawel Kraków – GKPS (F1)
g. 19: Sokół Tarnów – Dalin (F2)

SOBOTA, 7 LUTEGO
II liga koszykarzy
g. 17: Wisła Kraków – Polonia Warszawa; hala ul. Reymonta 22
g. 17: AZS AGH Alstom Kraków – Sokół Ostrów Mazowiecka; hala AGH ul. Piastowska 26a

Turniej finałowy mistrzostw Małopolski juniorek w siatkówce
Wieliczka, hala Kampusu Wielickiego (boiska na dwóch sektorach), ul. Piłsudskiego 105
g. 10: MKS MOS – Sandecja (gr. A), Wisła – Poprad (B)
g. 12.30: o 5. miejsce 3. A – 3. B
g. 15: półfinał 1. A – 2. B, półfinał 2. A – 1. B

Turniej finałowy mistrzostw Małopolski juniorów w siatkówce
Bobowa, hala ZS nr 1, ul. Bohaterów Bobowej 6
g. 10: LKS – Wawel (gr. F1)
g. 12: Kęczanin – Sokół (F2);
g. 15: o 5. miejsce 3. F1 – 3. F2
g. 17: półfinał 1. F1 – 2. F2
g. 19: półfinał 2. F1 – 1. F2

VI Turniej Siatkarski o Puchar Wójta Gminy Lubień
Hala widowiskowo-sportowa przy Gimnazjum im. Jana Pawła II w Lubniu
Turniej mężczyzn, faza grupowa – g. 9: Hutnik Kraków – UKS Wyspiański (gr. A), g. 10: Gorce McArthur Nowy Targ – Dunajec Nowy Sącz (C), g. 11: Lubień i Przyjaciele – Hutnik (A), g. 12: Gwoździe – Gorce McArthur (C), g. 13: Lubień i Przyjaciele – Wyspiański (A), g. 14: Gwoździe – Dunajec (C), g. 15: Grunwald Chełmek – GSKS Laskowa (B), g. 16: MKS Andrychów – Tokarnia (D), g. 17: Grunwald – TKKF Gangreniaki (B), g. 18: LKS Bobowa – Andrychów (D), g. 19: Laskowa – Gangreniaki (B), g. 20: Bobowa – Tokarnia (D).

NIEDZIELA, 8 LUTEGO
III liga koszykarzy
g. 15: Cracovia 1906 – AZS PŚ Galeria Echo Kielce; hala Korony ul. Kalwaryjska 9-15

Turniej finałowy mistrzostw Małopolski juniorek w siatkówce
Wieliczka, hala Kampusu Wielickiego (boisko centralne), ul. Piłsudskiego 105
g. 11: o 3. miejsce
g. 13.30: o 1. miejsce

Turniej finałowy mistrzostw Małopolski juniorów w siatkówce
Bobowa, hala ZS nr 1, ul. Bohaterów Bobowej 6
g. 10: o 3. miejsce
g. 12: o 1. miejsce

VI Turniej Siatkarski o Puchar Wójta Gminy Lubień
Hala widowiskowo-sportowa przy Gimnazjum im. Jana Pawła II w Lubniu
Turniej mężczyzn, ćwierćfinały – g. 8.30: A1 – C2, g. 9.30: C1 – A2, g. 10.30: B1 – D2, g. 11.30: D1 – B2; półfinały – g. 12.30: A1/C2 – B1/D2, g. 13.30: C1/A2 – D1/B2;
g. 14.45: Konkurs Siatkarskiego Gwoździa
Mini turniej kobiet – g. 15: AZS UJ – Myślenice, g. 15.40: Salos Kraków – Dalin Myślenice, g. 16.20: Dalin – Myślenice, g. 17: Salos – UJ, g. 17.40: UJ – Dalin, g. 18.50: Myślenice – Salos;
Turniej mężczyzn – g. 19.30: o 3. miejsce, g. 20.30: o 1. miejsce.

Komentowanie zablokowane.