Krakowski terminarz halowy 9-15.4

Najnowszą edycję kalendarzyka zdominują siatkarskie mistrzostwa Polski juniorek, które w tym tygodniu zostaną rozegrane w Wieliczce. Jest jednak również kilka innych ciekawych wydarzeń.
Kalendarzyk obejmuje siatkówkę żeńską i męską oraz koszykówkę męską.

ŚRODA, 15 KWIETNIA
Turniej finałowy mistrzostw Polski juniorek w siatkówce
Wieliczka, hala Kampusu Wielickiego, ul. Piłsudskiego 105
g. 10: Zryw-Volley Iława – Legionovia Legionowo (gr. A)
g. 12: Energa Gedania Gdańsk – PTPS Piła (A)
g. 16: Pałac Bydgoszcz – Orzeł Malbork (gr. B)
g. 18: MKS Dąbrowa Górnicza – Budowlani Łódź (B)

CZWARTEK, 16 KWIETNIA
Turniej finałowy mistrzostw Polski juniorek w siatkówce
Wieliczka, hala Kampusu Wielickiego, ul. Piłsudskiego 105
g. 10: Legionovia – PTPS (A)
g. 12: Zryw-Volley – Gedania (A)
g. 16: Orzeł – Budowlani (B)
g. 18: Pałac – MKS (B)

III liga siatkarek
g. 18: Salos Staniątki – Poprad II Stary Sącz; hala LO w Niepołomicach ul. 3 maja 2a

PIĄTEK, 17 KWIETNIA
Turniej finałowy mistrzostw Polski juniorek w siatkówce
Wieliczka, hala Kampusu Wielickiego, ul. Piłsudskiego 105
g. 10: Gedania – Legionovia (A)
g. 12: PTPS – Zryw-Volley (A)
g. 16: MKS – Orzeł (B)
g. 18: Budowlani – Pałac (B)

Turniej półfinałowy mistrzostw Polski juniorów U-18 w koszykówce
Oświęcim, hala ZSOMST nr 2, ul. Bema 8
g. 16: Biofarm Basket Junior Poznań – Gama Jedynka Starogard Gdański
g. 18.30: Niwa Oświęcim – Rosa Sport Radom

SOBOTA, 18 KWIETNIA
Turniej finałowy mistrzostw Polski juniorek w siatkówce
Wieliczka, hala Kampusu Wielickiego, ul. Piłsudskiego 105
g. 10 – o 7. miejsce: 4. A – 4. B
g. 12 – o 5. miejsce: 3. A – 3. B
Półfinały – g. 16: 1. A – 2. B; g. 18: 2. A – 1. B

II liga koszykarzy
g. 14: Wisła Kraków – Politechnika Gdańska; hala ul. Reymonta 22
Turniej półfinałowy mistrzostw Polski juniorów U-18 w koszykówce
Oświęcim, hala ZSOMST nr 2, ul. Bema 8
g. 16: Rosa Sport – Biofarm Basket Junior
g. 18.30: Niwa – Gama Jedynka

NIEDZIELA, 19 KWIETNIA
Turniej finałowy mistrzostw Polski juniorek w siatkówce
Wieliczka, hala Kampusu Wielickiego, ul. Piłsudskiego 105
g. 10: o 3. miejsce
g. 13: o 1. miejsce

II liga koszykarzy
g. 20: AZS AGH Alstom Kraków – AZS UMK Consus PBDI Toruń; hala AGH ul. Piastowska 26a
Turniej półfinałowy mistrzostw Polski juniorów U-18 w koszykówce
Oświęcim, hala ZSOMST nr 2, ul. Bema 8
g. 10: Rosa Sport – Gama Jedynka
g. 12.30: Niwa – Biofarm Basket Junior

Komentowanie zablokowane.