Krakowski kalendarz halowy 17-23.3

Ostatnia przed Wielkanocą odsłona kalendarzyka obejmuje mecze siatkówki i koszykówki, zarówno seniorskie, jak młodzieżowe.
W kalendarzyku znalazły się spotkania rozgrywek lokalnych drużyn z Krakowa i okolic, a także rozgrywek centralnych z całego województwa.
W trosce o dokładność zostały pominięte mecze zespołów, w przypadku których, kiedy były gospodarzami, godziny rozpoczęcia były w pierwszej fazie sezonu notoryczne zmieniane już po publikacji kalendarzyka i/lub niezgodne z informacjami podawanymi przez oficjalne organy zajmujące się rozgrywkami.

CZWARTEK, 17 MARCA
Turniej ćwierćfinałowy mistrzostw Polski kadetów w siatkówce
Kraków, hala ZSOS nr 2 os Teatralne 35
g. 15: Hutnik Dobry Wynik Kraków – Orkan Nisko (gr. B); * Exact Systems Norwid Częstochowa – Skra Bełchatów (gr. A)
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarek
g. 19 – o 9. miejsce: Uniwersytet Pedagogiczny – Krakowska Akademia; hala UP os. Stalowe 17
g. 20.30 – o 1. miejsce: Akademia Górniczo-Hutnicza – PWSZ Tarnów; hala AGH ul. Piastowska 26a

III liga koszykarzy
g. 20: Korona Kraków – Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce; hala ul. Kalwaryjska 9-15

PIĄTEK, 18 MARCA
Tauron Basket Liga Kobiet
g. 18: Wisła Can-Pack Kraków – Artego Bydgoszcz; hala ul. Reymonta 22

III liga siatkarek
g. 18.40: Kampus Wielicki – AGH II Kraków; hala Kampusu ul. Piłsudskiego 105
Turniej ćwierćfinałowy mistrzostw Polski kadetów w siatkówce
Kraków, hala ZSOS nr 2 os Teatralne 35
g. 13: Skra Bełchatów – Dunajec Nowy Sącz (gr. A); * Orkan Nisko – Polonez Wyszków (gr. B); * Exact Systems Norwid Częstochowa – Dunajec (A); * Hutnik Dobry Wynik Kraków – Polonez (B)

SOBOTA, 19 MARCA
Turniej ćwierćfinałowy mistrzostw Polski kadetów w siatkówce
Kraków, hala ZSOS nr 2 os Teatralne 35
g. 10: o 5. miejsce (3. gr. A – 3. gr. B); * 1. gr. A – 2. gr. B; * 1. gr. B – 2. gr. A

NIEDZIELA, 20 MARCA
III liga koszykarzy
g. 13: Cracovia 1906 Szkoła Gortata – AZS Politechnika Krakowska; hala SP nr 130 os. Oświecenia 30
Turniej ćwierćfinałowy mistrzostw Polski kadetów w siatkówce
Kraków, hala ZSOS nr 2 os Teatralne 35
g. 10: 2. gr. A – 2. gr. B; * 1. gr. A – 1. gr. B

WTOREK, 22 MARCA
Akademickie mistrzostwa Małopolski koszykarzy
19.45: Uniwersytet Ekonomiczny – Uniwersytet Pedagogiczny; hala UEK ul. Rakowicka 27
g. 20.30: Akademia Górniczo-Hutnicza – Akademia Wychowania Fizycznego; hala ul. Piastowska 26a
Akademickie mistrzostwa Małopolski siatkarzy
g. 19.30: Uniwersytet Rolniczy – Krakowska Akademia; hala UR al. 29 listopada 58

ŚRODA, 23 MARCA
II liga koszykarzy
g. 19.30: Wisła Kraków – MOSiR Cieszyn; hala ul. Reymonta 22
III liga siatkarek
g. 18: Dalin Myślenice – Wisła II Kraków; hala ul. Zdrojowa 9

* następny mecz rozpocznie się ok. 40 minut po zakończeniu poprzedniego

Komentowanie zablokowane.